Naši partneri

Naši spokojní zákazníci

“ Nezvyknem sa stravovať v reštauráciách či dokonca si jedlo objednávať, ale do Zdravíčka idem vždy rada. Jedlo je úžasné, chutné, vyvážené, sýte, nehovoriac o skvelých a milých ľuďoch čo tam pracujú a vždy ochotne poradia či vysvetlia všetko, čo sa týka makrobiotiky.

Eva

EvaEkonómka

“Ako tehula chodím pravidelne na obedy do Zdravíčka už 6 mesiacov. Táto harmonizujúca strava mi pomáha k tomu že nemám žiadne “tehotenské chute” je to jedine poctivé jedlo v meste. A keď sladkú dobrotku tak len TU! Človek musí ochutnať, aby uveril.

Zuzana

ZuzanaPodnikateľka

“Chcem sa poďakovať za veľmi milé prijatie u Vás v Zdravíčku v Zlatých Moravciach, ktoré som mala možnosť včera konečne navštíviť od jeho presťahovania sa z Bratislavy a za výborný obed a prostredie, presne, ako som si to pamätala. Verím, že po Nitre bude ďalšia Vaša reštaurácia otvorená opäť aj v Bratislave – všetci sa tu na Vás uz veľmi tešíme:)

Radka

Radka

“Ďakujeme za toto jedlo ktoré nám zaslal asi Boh je to najlepšie jedlo v ZLATÝCH MORAVCIACH a hlavne NAJZDRAVŠIE. Ja mám zdravotné problémy a viem o čom hovorím. Strava je najdôležitejšia a to si zapamätajte, treba skúsiť. Odporúčam! Ďakujem EVERA,

Martin

Martin

_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________