Všetci hľadáme ZDRAVÍČKO. Hľadáme ho všade okolo seba – v lekárňach, v obchodoch, na internete, u kamarátov, … 

Náš život sa pohybuje medzi veľkými extrémami: zdravie – choroba, práca – odpočinok, stres – relax. Vôbec si neuvedomujeme, že extrémy, do ktorých sme často zatlačení vlastným pričinením, majú pôvod v potrave, ktorú denne konzumujeme. Samozrejme aj v myslení.

Potrava nás udržuje pri živote. Priznajme si, ako málo o nej vieme. Keby sme viac vedeli, dokázali by sme sa rozumnejšie = zdravšie stravovať. Mnohí z nás veľa vedia, no nedokážu vedomosti patrične a v pravý čas využiť vo svoj prospech. Dôvod? Pohodlie, ľahostajnosť, nedostatok času, rezignácia, citové vypätie a pod. Je to škoda, pretože vedomosti o potrave môžu pozitívne zmeniť naše stravovacie zvyklosti a zdravie.

V rubrike Varme hravo zdravo nazrieme spoločne pod pokrievku kvalitných jedál, ktoré sú pripravované z kvalitných surovín podľa princípov makrobiotiky – s radosťou a láskou. Stáročiami overené makrobiotické princípy prinášajú rovnováhu a pokoj do našich myslí, skutkov, pracovných výkonov, do medziľudských vzťahov. Ozdravujú náš uponáhľaný a ubolený život.

Viac sa dočítate na tomto odkaze:

http://www.2012rok.sk/wp/alternativne-zdroje-energie/4459-varme-hravo-zdravo